Počeli smo sa srednjoškolskim kvizom

Nakon ljetne pauze počeo je i naš Kviz srednjoškolaca. U četvrtak, 12. listopada 2023.g. naši učenici 4.g razreda Damian Sutlić, Roko Muskardin, Manuel Cavedoni, Mihovil Matić i Adam Pahljina Hernandez priredili su prvi ovogodišnji kviz na poticaj i u koordinaciji s prof. Tanjom Cvijanović Stipić.

Sudjelovalo je četrdesetak učenika formiranih u deset ekipa. Nakon neizvjesne borbe pobijedila je ekipa po imenom „123“ (Dunja Kleva – 3.g, Petra Lekić – 3.g, Tončica Matas – 3.g, Dario Marijanović – 3.g i Karla Saganić – 3.g)

Našim voditeljima , u vrednovanju odgovora, uz prof. Tanju Cvijanović Stipić, pomagali su i profesori Đurđica Mršić, Robert Nedeljković i Vlaho Stražičić.

Zahvaljujemo voditeljima i organizatorima kviza i najavljujemo sljedeći kviz krajem studenog ove godine. Vidimo se!