Školska godina 2014./2015.

Natjecanje Školska razina Županijska razina Državna razina
 Tehničar za brodostrojarstvo 23.01.2015. (6 uč.) 

3.b

1. Teo Bani

2. Bartol Bogović

3. Martin Đapić

4. Filip Jerman

5. Paolo Poldrugo

6. Nikola Rodić

12.-13.05. Zadar 

Bartol Bogović-3.b-6.mj.

Teo Bani – 3.b-11.mj.

Pomorski nautičar 20.01.2015. (5 uč.) 

4.n

1. Ivan Glavan

2. Mateo Milušić

3. Martin Morin

4. Emanuel Perković

5. Jakov Vidulić

22.-24.04. Šibenik 

 Jakov Vidulić-4.n – 5.mj.

       Informatika

 

 

 

21.01.2015. (6 uč.) 

Osnove informatike

1.Kristian Stepančić 4.g

2. Luka Maros 1.g

3.Marko Vidulić 1.g

4.Matej Plevnik           1.g

5.Robert Lovrić           3.n

 

Algoritmi

6. Mario Kučić            3.n

20.02.2015.(4 uč.) 

Algoritmi

Mario Kučić   3.n – 3.mj.

 

Osnove informatike

Marko Vidulić   1.g – 7.mj.

Luka Maros   1.g – 6.mj.

Robert Lovrić     3.n – 1.mj.

 
     Engleski jezik
22.01.2015. (29 uč.) 

1.         Leo Bolješić    2.g

2.         Lidija Bandalo 2.g

3.         Aida Salaman  2.g

4.         Nika Fazlić      2.g

5.         Mateo Jukić     2.g

6.         Petra Grgurić   2.g

7.         Romana Tikvić           2.g

8.         Rafael Anelić  2.g

9.         Jerko Kušeta   2.g

10.      Monika Matijević 2.h

11.      Martina Dlaka     4.g

12.      Lucija Fabijanić 4.g

13.       Mia Baumgarten       4.g

14.       Bernard Ibrović           4.g

15.       Luka Horvat    4.g

16.       Ivan Brandić   4.g

17.       Kristijan Stepančić            4.g

18.       Jakov Vidulić  4.nb

19.       Mateo Milušić 4.nb

20.       Ivan Poljak      4.nb

21.       Mihael Dajić    4.nb

22.       Mario Okmažić           4.h

23.       Dominik Pavlić           4.h

24.       Roko Salković   2.gc

25.       Adam Mišković 2.gc

26.      Giulia Muškardin           4.gc

27.       Stribor Fak      4.gc

28.       Franka Filipas  4.gc

29.       Barbara Filipas            4.gc

 26.02.2015. (3 uč.) 

1.      Aida Salaman       2.g – 1.mj.

2.      Nika Fazlić           2.g – 10.mj.

3.      Dominik Pavlić   4.h – 4.mj.

21.-23.04.2015. (Šibenik) 

1.      Aida Salaman   2.g – 6.mj.

  Vjeronauk  23.01.2015. (5 uč.) 

Marko Mikić   2.g

Dominik Karčić2.g

Petra Grgurić   2.g

Zala Nikolić    2.g

Marija Mikić    4.g

  8.-10.04.2015. (Krk)7.mjesto 

Marko Mikić   2.g

Dominik Karčić  2.g

Petra Grgurić   2.g

Marija Mikić    4.g

   Talijanski jezik    23.01.2015. (6 uč.) 

Klaudia Klobučarić     3.h

Jakov Vidulić           4.n

Damjan Stanić          4.g

Agata Vajentić         4.g

Mia Lovrić               4.h

Andrija Živković       4.h

2.03.2015.(3 uč.) 

Damjan Stanić          4.g – 4.mj.

Jakov Vidulić          4.n – 4.mj.

Mia Lovrić              4.h – 2.mj.

 

19.-21.04. (Pag) 

Jakov Vidulić – 4.n – 3.mj.

Mia Lovrić – 4.h – 4.mj.

Najkreativnija prezentacija

Jakov Vidulić – 1.mj.

 

Geografija 27.01.2015. (2 uč.) 

Jan Tomich – 1.g

Ervin Šeperović – 1.g

Nitko nije pozvan
Fizika 28.01.2015.(8 uč.) 

Luka Maros                  1.g

Ervin Šeperović          1.g

Marko Mikić                  2.g

Lidija Bandalo                2.g

Bernand Ibrović          4.g

Kristian Stepančić       4.g

Martina Dlaka                4.g

Jakov Kruljac                 3.gc

23.02.2015 (1 uč.) 

Bernand Ibrović          4.g

 

 Matematika  29.01.2015 (21 uč.) 

Damian Jedretić     1.gc

Teo Horvat              1.gc

Emina Buljubašić   1.gc

Josip Bolješić       1.g

Luka Maros          1.g

Romana Murljačić           1.g

Matej Plevnik        1.g

Marko Vidulić       1.g

Matej Salković      2.gc

Lidija Bandalo     2.g

Anamarija Celinić            2.g

Marko Mikić         2.g

Jakov Kruljac        3.gc

Robert Lovrić        3.n

Jole Maljić              3.g

Leopold Mužić      3.g

Kristina Šarac        3.g

Martina Dlaka       4.g

Mateo Milušić       4.n

Jakov Vidulić        4.n

Marina Kučica      4.gc

 27.02.2015 (5 uč.) 

Luka Maros  1.g – 1.mj.

Damian Jedretić 1.gc – 8.mj.

Matej Salković 2.gc – 1.mj.

Jakov Kruljac 3.gc – 7.mj.

Marina Kučica 4.gc – 7.mj.

 8.-10.04.2015. 

Matej Salković-2.gc – 2.mj.

 Hrvatski jezik    4.02.2015. (18.uč.) 

Matej Plevnik 1.g

Luka Maros    1.g

Josip Bolješić 1.g

Lara Mužić     1.gc

Leo Bolješić   2.g

Nika Fazlić     2.g

Aida Salaman 2.g

Lucija Baljak  3.g

Jole Maljić     3.g

Kristina Šarac 3.g

Nera Barišić   3.gc

Dorian Brnić  3.gc

Robert Kremenić 3.gc

Daria Brozić   3.h

Sara Kovačić  3.h

Domagoj Paljević 3.h

Mia Baumgarten 4.g

Morena Šimičić 4.g

4.03.2015. (4 uč.) 

Aida Salaman 2.g – 2.mj.

Nera Barišić   3.gc-10.mj.

Kristina Šarac 3.g-12.mj.

Robert Kremenić3.gc-9.mj.

 

 Povijest 5.02.2015. (16 uč.) 

Lara Bani        1.g

Josip Bolješić  1.g

Marko Vidulić 1.g

Leon Tomić     1.n

Damian Jedretić1.gc

Renato Muškardin1.gc

Matija Pranjić  1.gc

Dominik Karčić2.g

Marko Mikić   2.g

Jole Maljić       3.g

Mia Baumgarten 4.g

Bernand Ibrović 4.g

Luka Horvat    4.g

Marija Mikić    4.g

Samostalni istr.rad   

Marija Mikić    4.g

Damjan Stanić 4.g

6.03.2015. (8 uč.) 

Renato Muškardin 1.gc – 6.mj.

Matija Pranjić  1.gc-12.mj.

Leon Tomić     1.n-13.mj.

Marko Mikić 2.g-4.mj.

Dominik Karčić 2.g-8.mj.

Jole Maljić       3.g-12.mj.

Marija Mikić    4.g11.mj.


Samostalni istr.rad   

Marija Mikić    4.g – 1.mj.

Damjan Stanić 4.g – 1.mj.

 

13.-15.04. Šibenik 6.mjesto  Samostalni istr.rad   

 

Marija Mikić    4.g

Damjan Stanić 4.g

 

 Filozofija 10.02.2015. (1 uč.) 

Marija Mikić – 4.g

12.03.2015. (1 uč.) 

Marija Mikić – 4.g – 3.mj.

23.-25.04.15. Našice 

Marija Mikić – 4.g-26.mj.

 Kemija 11.02.2015. (12 uč.) 

Iva Turkalj      1.g

Carla A.Quanstrom     1.g

Leo Bolješić    2.g

Aida Salaman  2.g

Rafael Anelić  2.g

Nera Barišić    3.gc

Tea Brđanović 3.gc

Josipa Ljubičić            4.g

Martina Dlaka 4.g

Bernard Ibrović           4.g

Kristian Stepančić       4.g

Marina Kučica             4.gc

 12.03.2015. (2 uč.) 

Aida Salaman  2.g – 7.mj.

Marina Kučica 4.gc (nije sudjelovala)

 

   Biologija    18.02.2015. (9 uč.) 

Carla A. Qvarnstrom   1.g

Ervin Šeperović1.g

Petar Lozančić            1.g

Stina Jurkota Rebrović            1.g

Marko Vidulić 1.g

Josip Bolješić  1.g

Tea Brđanović            3.gc

Martina Dlaka   4.gc

 

 Nitko nije pozvan
Košarka 17.02.2015. Crikvenica 

Mateo Milušić             4.nb

Matej Beriša               4.g

Dino  Žuža                 4.g

DorianBrnić                3.g

Robert Kremenić       3.g

Teo Horvat                 1.g

Matija Pranjić             1.g

Sanjin Evđenić          4.nb

Marin Gazilj               3.htt

Marin Žeželj               4.htt

Filip Barkijević           4.htt

Antonio Sabranović   2.htt

Gastro  18.-20.03. Biograd na moru 

Mia Lovrić-4.h(nije otišla zbog bolesti)

 Crveni križ 14.03.2015. (12 uč.) 

Anamarija Šepl-1.h

Leila Mujačić-1.h

Ervin Šeperović-1.g

Marko Vidulić-1.g

Jan Tomich-1.g

Leon Tomić-1.n

 

Ida Perković-1.h

Martina Ružman-1.h

Josip Bolješić-1.g

Nera Dakić-Barichevich-1.g

Stina Jurkota Rebrović-1.g

Veronika Vukušić-1.h

18.04.2015. (6 uč.) 3.mjesto(međužupanijsko natjecanje)

 

Anamarija Šepl-1.h

Leila Mujačić-1.h

Ervin Šeperović-1.g

Marko Vidulić-1.g

Jan Tomich-1.g

Leon Tomić-1.n