Srp
16

Vremenik jesenskog roka završnog rada

Predaja završnog rada:  18. i 19. kolovoza 2014. od 9:00 do 12:00 sati u tajništvu škole

Konzultacije s mentorima: 25. kolovoza 2014. u 10:30 sati

Obrana završnog rada:  29. kolovoza 2014. u 8:00 sati

Srp
16

Obavijest o prijavljivanju ispita državne mature u jesenskome roku

Prijave ispita državne mature u jesenskome roku šk. god. 2013./2014. bit će omogućene od 17. srpnja 2014. s početkom u 16.00 sati do 25. srpnja 2014. u 23.59 sati.
Studijski programi, koji će objaviti slobodna mjesta u jesenskome roku, moći će se prijavljivati od 22. srpnja 2014.

Srp
15

NOVA OBAVIJEST ZA MATURANTE

Sutra 16. srpnja 2014. (srijeda) iznimno će se u 11.00 sati dijeliti svjedodžbe i potvrde o položenim ispitima državne mature učenicima koji putuju u drugi grad radi upisa na fakultet.

Srp
14

VAŽNA OBAVIJEST MATURANTIMA

Obavješćuju se maturanti 4.G, 4.HTT i 4.NB razreda da će im svjedodžbe i potvrde o položenim ispitima državne mature biti uručene u četvrtak 17. srpnja 2014. u 11.00 sati u prostorijama Škole.

Srp
14

Popravni ispiti – jesenski rok

Jesenski rok popravnih ispita održat će se od 25. do 28. kolovoza 2014.

Evo rasporeda:

Nastavnik/ca

 

Predmet

 

Datum i vrijeme ispita

Tibor Pejić

Matematika

Pismeni ispit – 25.08. u 10,00 sati

Usmeni ispit – 27.08. u 8,00 sati

Zrinka Jensch

Hrvatski jezik

Pismeni ispit – 26.08. u 8,30 sati

Usmeni ispit – 27.08. u 8,30 sati

Laura Ranac

Engleski jezik

Pismeni ispit – 25.08. u 9,30 sati

Usmeni ispit – 26.08. u 10,00 sati

Hajdi Stepančić

Matematika

Pismeni ispit – 26.08. u 9,00 sati

Usmeni ispit – 27.08. u 8,30 sati

Lidija Kosmos

Povijest

26.08. u 9,00 sati

Šime Šegota

Pomoćni brodski strojevi

26.08. u 9,00 sati

Davor Stipić

Informatika

Pismeni ispit – 25.08. u 8,30 sati

Usmeni ispit – 28.08. u 8,00 sati

Sunčana Dundov

Talijanski jezik

Pismeni ispit – 26.08. u 9,00 sati

Usmeni ispit – 28.08. u 9,00 sati

Davor Bralić

Fizika

Elektrotehnika

27.08. u 8,00 sati

Divko Hadžiev

Matematika

Pismeni ispit – 26.08. u 8,00 sati

Usmeni ispit – 27.08. u 8,00 sati

Mirjana Čović

Hrvatski jezik

Pismeni ispit – 27.08. u 8,00 sati

Usmeni ispit – 28.08. u 9,00 sati

Srp
10

Uručene svjedodžbe maturantima

Obnovljen je običaj da se učenicima završnih razreda svjedodžbe svečano uruče. U srijedu , 9. srpnja u 10.00 sati, u holu školske zgrade upriličen je prigodni kulturni i zabavni program kako bismo se oprostili od naših maturanata, a prije svega čestitali im uspjeh.

Čestitkama i željom da budu tvorci vlastite životne sreće najprije im se obratila  lošinjska dogradonačelnica gospođica Ana Kučić čija pojava i obraćanje prisutnima stvara vedro ozračje. Grad je ove godine, kao i uvijek do sada, izdašno podupirao niz uspješnih izvanškolskih aktivnosti: projekte, natjecanja, smotre,revijalna natjecanja.

Prigodni govor o brojnim uspjesima u redovnom školskom radu i radu u sportskim, jezičnim, pomorskim, matematičkim, volonterskim i humanitarnim skupinama, održala je ravnateljica, profesorica Jelena Bralić koja je zaslužnim učenicima podijelila vrijedne nagrade.

Uz prigodno slovo svaki je razrednik uručio svjedodžbe svojim učenicima:

  • 4.NB,  profesorica Aldina Burić
  • 3.up, profesor Ivan Katalinić
  • 4.HTT,profesor Vlaho Stražičić
  • 4. g, profesorica Zrinka Jensch

Glazbeni je dio programa, osim himne na početku, izvela skupina učenika naše Škole: Dorotea Dumenčić, Josip i Karlo Hofmann i Jakov Vidulić.

Cijeli je prostor  bio svečano urešen, program je , kao i puno puta do sada, izvrsno vodila Lucija  Fabijanić, učenica 3. g razreda.

Svečanost je pratio i velik broj nastavnika, a bilo je i nekoliko roditelja. S obzirom da je 90% maturanata osobno došlo na svečanost uručenja svjedodžbi, pomno dotjerani i razumno ozbiljni, smatramo da smo zajedno doživjeli ljepotu i dostojanstvo uspješno završenog jednog bitnog kruga života.

Evo i imena nagrađenih učenika:

  • Nagrađeni učenici završnih razreda za poziv ili sudjelovanje na državnim natjecanjima
  1. Ella Malenica – 4.h – pozvana na Gastro 2014.
  2. Klementina Dodig – 4.n – 2.mjesto na državnom natjecanju pomorskih nautičara
  • Nagrađeni učenici koji su sve godine prošli s odličnim uspjehom:
  1. Dorotea Dundov-Strčić – 4.g
  2. Ruth Eva Jensch – 4.g
  3. Antonia Kovač – 4.g
  4. Martina Marijanović – 4.g
  5. Elena Murljačić – 4.g
  6. Renato Picinić – 4.g
  7. Eni Tomović – 4.g
  8. Ella Malenica – 4.h
  • Nagrađeni učenici koji su završni razred prošli odličnim uspjehom (najmanji opći uspjeh 4,70)
  1. Karmela Crnović – 4.g
  2. Iva Nedić – 4.g
  3. Robert Rukonić – 4.g
  4. Tereza Sorić – 4.g
  5. Philipp Miloš – 4.h
  6. Rikardo Jagnjić – 4.nb
  7. Corinna Grižan – 3.up

 

Dan prije, u utorak, 7.srpnja, u našem Područnom odjelu u Cresu također smo, na svečan način, podijelili svjedodžbe maturantima creske gimnazije, a i nagradili smo maturante koji su sve četiri godine prošli odličnim uspjehom:

  1. Lovro Buničić – 4.gc
  2. Marina Kučić – 4.gc
  3. Iris Mužić – 4.gc
  4. Mirjam Sablić – 4.gc

Nagradu su dobili i oni učenici koji su završnu godinu prošli odličnim uspjehom:

  1. Ivana Gazilj – 4.gc
  2. Dina Mlacović – 4.gc
  3. Matea Preksavec – 4.gc

Srp
10

Pomoćnički ispit – VAŽNA OBAVIJEST

Sutra, u petak, 11.07.2014., u 9.00 sati, održat će se teorijski dio pomoćničkog ispita za PRODAVAČE (u učionici br.16). Pomoćničkom ispitu pristupaju sljedeći učenici:

Natalia Dumenčić

Corinna Grižan

Antonia Juranić

Jelena Kesegić

Lea Rukonić

Ivan Nastić

Mateo Nastić

Kristina Saganić

Martina Šilovinac

Pomoćnički ispit bit će održan u dva dijela:

-      pisani dio u petak, 11. srpnja 2014. – u 9.00 sati

-      usmeni dio u utorak, 15. srpnja 2014.

Učenicima 3.u razreda (konobarima i kuharima)  bit će omogućeno da ispitu pristupe prvi put u idućem ispitnom roku (15. rujna- 15. listopada 2014.).

Više informacija možete naći na www.asoo.hr

 

 

Srp
07

Državna matura – VAŽNA OBAVIJEST

Obavještavaju se maturanti da će nakon objave rezultata državne mature (7.srpnja 2014. – u 14,00 sati) imati pravo, u roku od 48 sati, dati moguće prigovore. Prigovori se donose (u pisanom obliku) u Srednju školu ispitnoj koordinatorici – prof. Sandri Maljić.

Ispitna koordinatorica dežurna je u utorak, 8.srpnja 2014. od 9,00 do 14,00 sati i u srijedu, 9.srpnja 2014. od 9,00 do 14,00 sati.

 

Srp
04

Svečana dodjela svjedodžbi

Podsjećamo učenike završnih razreda (3.UP, 4.G, 4.HTT, 4.NB) da će se svečana dodjela svjedodžbi

  • o završenom trećem (3.UP) odnosno četvrtom razredu (4.G, 4.HTT, 4.NB)
  • o izradi i obrani završnog rada (3.UP, 4.HTT, 4.NB)

održati u srijedu 9. srpnja 2014. godine s početkom u 10.00 sati u holu škole.

Na svečanu dodjelu svjedodžbi mogu doći i roditelji i uzvanici učenika.

Srp
04

Odgođeni pomoćnički ispiti

Temeljem dopisa kojeg je 4. srpnja 2014. godine škola dobila od Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, obavješćujemo učenike 3.UP razreda da se POMOĆNIČKI ISPIT ODGAĐA ZA RUJAN 2014. godine.

Podsjećamo učenike da će se svečana dodjela svjedodžbi o izradi i obrani završnog rada održati u srijedu 9. srpnja 2014. godine s početkom u 10.00 sati u holu škole.

Older posts «