Konačna rang lista za stipendije učenika pomorskih škola

Dana 18. studenog je objavljena konačna rang lista učenika i studenata koji su dobili stipendiju u školskoj odnosno akademskoj godini 2016./2017.

Iz naše škole je ove godine stipendiju su dobila dva učenika iz 1.B razreda pa sveukupno u školi stipendiju prima 12 učenika od 1. do 4. razreda. To su: Alen Antoninić, Matej Dudić, Marin Grgurić, Nikola Jerolimić, Roko Krstačić, Antonija Manzoni, Patrik Nemet, Dominik Perišić, Carlos Poljak, Luka Preksavec, Nikolina Stupičić i Leon Tomić.

Konačnu rang listu možete vidjeti na ovoj poveznici: konacna-rang-lista-2016

Stipendistima Pomorske škole Bakar, Srednje škole Ambroza Haračića Mali Lošinj i Pomorskog fakulteta u Rijeci stipendije će se dodjeljivati u Rijeci, dana 5. prosinca 2016. godine (ponedjeljak), s početkom u 12.00 sati, u prostorijama Pomorskog fakulteta u Rijeci, Studentska ulica 2.

Procedura za potpisivanje ugovora je objavljena u Pozivu kojeg možete vidjeti ovdje: poziv-za-potpisivanje-ugovora

Čestitamo svim učenicima kojima je dodijeljena stipendija i želimo im puno uspjeha u školovanju!