Školsko natjecanje Prodavač 2016.

U suradnji s Konzumom d.d., dana 22.02.2016. provedeno je školsko natjecanje Prodavač 2016. u kojem su sudjelovali učenici Bakir Delić i David Rerečić uz mentoricu Patriciju Tomich.

Cilj natjecanjaPoticati učenike na primjenu teoretskog znanja u stvarnom životu čime će razviti vještine, sposobnosti i stavove, poticati na daljnji samostalni istraživački rad i cjeloživotno učenje, prijateljske odnose učenika i mentora te promicati struku. Razvijati kreativnost, kritičko mišljenje i natjecateljski duh.

Učenici su u prodajnom prostoru Konzuma pred povjerenstvom (predstavnici Konzuma i nastavnici Škole) simulirali prodajno-kupovnu situaciju na temelju koje su ocijenjeni.

Bakir Delić ostvario je 82% bodovoa, dok je David Rerečić 90.33 % bodova čime se plasirao na Državno natjecanje prodavača u Zagrebu od 27.04. do 29.04.2016. na Konzum akademiji.