Svečana podjela svjedodžbi

U ponedjeljak, 6.srpnja 2015., u holu naše škole, na svečan način podijelili smo razredne svjedodžbe i svjedodžbe o završnom radu učenicima završnih razreda. Svima nazočnima obratili su se naša ravnateljica, prof. Jelena Bralić i predstavnica Grada Malog Lošinja gđa Ružica Baumgarten, a u glazbenom dijelu programa zabavljali su nas naši učenici Ana Vlašić, Dorotea Dumenčić i Jakov Vidulić.

Posebno su nagrađeni učenici koji su sve razrede završili s odličnim uspjehom – u IV. razredu gimnazije to su Martina Dlaka, Lucija Fabijanić, Josipa Ljubičić i Damjan Stanić, u IV. razredu nautičara i brodostrojara Ivan Glavan, Mateo Milušić, Martin Morin, Emanuel Perković i Jakov Vidulić, a u IV. razredu hotelijersko-turističkih tehničara Mia Lovrić. U trogodišnjim smjerovima odličan uspjeh u svim razredima postigli su Stefan Blazinić i Tomislav Štajduhar iz III. razreda pomoćnih kuhara i slastičara.

Svim maturantima čestitamo na pokazanim rezultatima i želimo im puno sreće i  uspjeha u životu.