Valentinovo u našoj knjižnici

U petak,13. veljače, u povodu Valentinova, naša knjižnica je sedmi sat širom otvorila vrata ljubavi.Ljubav je u nju ušla kroz pjesništvo mladih hrvatskih autorica i autora. Njihova poezija nije u antologijama,ali svojom estetskom vrijednošću i svježinom zaslužuje to biti.
Izbor poezije napravila je profesorica Kata Marković koja je učenice i učenike podučavala interpretativnom čitanju.Oni su uistinu stihove čitali s puno ljubavi za ljubav.
S pozornošću su ih slušali njihovi prijatelji učenici,ravnateljica, profesorice i profesori.
Po čitanju poezije, učenica 4.G razreda, Dorotea Dumenčić i učenik 4.NS razreda,Jakov Vidulić, počastili su ljubav prekrasno pjevajući o njoj samoj.

Poeziju su čitali:
Leopold Mužić,3.G,Lucija Baljak,3.G,Lara Živčić,3.G,Ana Vlašić,3.G
Ana Lozančić,4.G,Lucija Fabijanić,4.G,Josipa Ljubičić,4.G, Damjan Stanić,4.G,Agata Vajentić,4.G