Sedmi školski kviz

U srijedu, 24.svibnja 2023.g. održali smo 7. školski kviz. Ovaj put kviz su pripremili i vodili učenici 3.h razreda (Egon Kamalić, Mario Martinolić, Marin Alić, Damjan Olić i Antonio Andrijčić).

Ukupno je sudjelovalo 49 učenika i učenica naše škole u 10 ekipa. Pobijedila je kao i prošli put ekipa Komunistički kukuruzi (David Banac, Damian Sutlić, Josip Mikić, Eni Vidulić i Grazia Mužić).

Kako je riječ o zadnjem kvizu ove školske godine pozdravila ih je i naša ravnateljica, pohvalila sve učenike koji su sudjelovali ili organizirali ovaj kviz, čestitala svim uspješnim ekipama i zahvalila profesoricama i profesorima koji su pomagali učenicima u organizaciji kviza (Tanja Cvijanović Stipić, Đurđica Mršić, Alenka Kovačević, Saša Jerala, Vlaho Stražičić i Robert Nedeljković).

Posebno se zahvalila i nagradila učenike koji su nakon tri godine prekida zbog epidemije koronavirusa ponovno pokrenuli ovaj kviz – maturanti David Banac i Josip Mikić kao i vicematurant Damian Sutlić.

U ime učenika zahvalio se David Banac i zaželio da se ovaj kviz uspješno nastavi i idućih godina.