Biskupijska vjeronaučna olimpijada u Krku

U četvrtak, 16. ožujka održana je Vjeronaučna olimpijada, biskupijska/županijska razina natjecanja iz Vjeronauka, na temu: Naša draga svetišta. Prateći upute AZOO-a natjecanje je započelo u 11 sati, a domaćin je bila škola u Puntu na Krku. Program je vodio predstojnik Katehetskog ureda Krčke biskupije vlč. Zvonimir Seršić.
U kategoriji srednjih škola sudjelovale su dvije četveročlane ekipa koje su predstavljale škole iz Malog Lošinja i Krka. Srednju školu Ambroza Haračića Mali Lošinj predstavljali su učenici: Anton Sorić, Ena Škoda, Matija Barić i Sarah Paola Razum pod vodstvom mentorice s. Ružice Dodig.

Prvo mjesto osvojila je Srednja škola Hrvatskog kralja Zvonimira iz Krka, koja će predstavljati našu biskupiju na državnom natjecanju.

Čestitamo pobjednicima!