Predaja završnih radova za ljetni rok obrane

Svi učenici završnih razreda strukovnih zanimanja moraju u školu predati dvije kopije završnog rada i to:

• 3. UP  u utorak, 16. lipnja od 10:00 – 12:00 sati
  • 4. HTT i 4.NB u srijedu, 17. lipnja od 12:00 – 14:00 sati  (učenici putnici ne moraju dolaziti taj dan samo radi predaje završnog rada, nego ih mogu predati na dan kada budu došli pisati ispit DM iz engleskog jezika)

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, postupak predaje rada je sljedeći:

• učenici čekaju pred glavnim ulazom u školu gdje će ih dočekati djelatnik škole radi dezinfekcije ruku
  • dvije (2) kopije završnog rada će učenici predati u učionici 14 (odmah kod ulaza lijevo)
  • učenici koji su od mentora dobili konzultacijski list moraju ga umetnuti u završni rad, za učenike koji nisu dobili konzultacijski list od mentora o tome će voditi računa tajnica škole.

Za sve nejasnoće možete se obratiti koordinatorici, prof. Aldini Burić