Svečanost za primatelje stipendija 2019.

U srijedu, 18. prosinca 2019. godine u nautičkom kabinetu Srednje škole Ambroza Haračića upriličena je svečana dodjela ugovora o stipendiranju učenika koji se obrazuju za pomorska zanimanja.

Ove godine je stipendiju dobilo 5 učenika naše škole. To su: Frane Devčić, Luka Dudić i Lovro Kasteljan iz 2. razreda te Ema Krstačić i Mateo Stanić iz 1. razreda. Ugovore o stipendiraju je uz prigodnu riječ učenicima i roditeljima predala ravnateljica škole, profesorica Jelena Bralić.

Prve stipendije su dodijeljene za školsku godinu 2006./2007. kada ih je primilo 7 učenika naše škole (5 nautičara, 2 brodostrojara), a do sada je stipendije primilo ukupno 63 učenika (51 pomorski nautičar i 12 tehničara za brodostrojarstvo). Trenutno stipendiju prima 6 pomorskih nautičara i 4 tehničara za brodostrojarstvo (1.NB 2 učenika, 2.NB 3 učenika, 3.NB 2 učenika te 4.NB 3 učenika).

Čestitamo svim učenicima i roditeljima te im želimo puno uspjeha u daljnjem radu!