2. kviz srednjoškolaca

U petak, 23. studenog održan je drugi ovogodišnji Kviz srednjoškolaca. Voditelj kviza je učenik 4. razreda, Antonio Bujačić. Na kvizu je sudjelovalo 33 učenika podijeljenih u 7 ekipa (HG4, BOO, Quizzards, Problem egzistencije, Škvadra, πlići i S one strane otoka).

Nakon zanimljivih pitanja iz 5 različitih područja (povijest, geografija, sport, film, glazba) uslijedila je šesta kategorija na temu Školski muzej pomorstva.

Pobjedničku ekipu HG4 činili su učenici 1.g. razreda: Domagoj Klarić, Daniel Stipić, Nikola Dlaka, Matej Budinić i učenik 4. h razreda, Edi Milković.

Zanimljivost je da će se od ove školske godine bodovati svaki kviz te će na kraju godine ekipa koja skupi najviše bodova biti proglašena najuspješnijom.

Radujemo se idućem kvizu te pozivamo i druge učenike da se pridruže!