NAŠA KNJIŽNICA POZVANA NA 9. OKRUGLI STOL ZA ŠKOLSKE KNJIŽNICE KAO PRIMJER DOBRE PRAKSE

U povodu Međunarodnog dana knjižnica

Počašćeni smo što  je gospođa Ljiljana Črnjar, knjižničarska savjetnica i voditeljica Županijske matične službe, pozvala naše knjižničarke Katu Marković, prof. i Milicu Prole, prof. da na 9. okruglom stolu za školske knjižnice u Opatiji, organizator kojeg je Hrvatsko knjižničarsko društvo i Ministarstvo kulture, predstave našu knjižnicu kao primjer dobre prakse. Naša je knjižnica predstavljena kroz njene aktivnosti i zbivanja u proteklih sedam godina otkako je   izmještena u novi prenamijenjen prostor. Tema skupa bila je (Ne)dosegnuti standardi. Kako su naše knjižničarke svoje izlaganje nazvale Život knjižnice u novom prostoru, svjedočile su koliko dosegnuti standardi mogu promijeniti život knjižnice.