Međunarodna veslačka regata u Portorožu

Međunarodna veslačka regata pomorskih učilišta (19. po redu) održana je 11. studenoga 2017. u Portorožu (Slovenija). Na regati je sudjelovalo ukupno 16 ekipa: iz Crne gore (Srednja pomorska škola Kotor), Italije (I.S.I.S. Nautico Trieste), Slovenije (Gimnazija, elektro, pomorska škola Piran, Fakultet za pomorsvo i promet Portorož, Nautičko društvo Kraška mornarica, Slovenska vojna mornarica (430 mod sv), Veteranska ekipa 1 “TOM”, Veteranska ekipa 2 “NIKI”, Sportsko rekreativna skupina Špunje, Društvo ljubitelja starih barki Piran i Hrvatske (Pomorski fakultet u Rijeci, Pomorska škola Bakar, Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj).

U prvom krugu natjecanja veslači naše srednje škole  izgubili su od Pomorskog fakulteta u Rijeci za četiri sekunde.

S veslačima su u pratnji bili njihovi voditelji – naši profesori Ivan Komadina i Tomica Komadina.

Za našu školu veslali su: Carlos Poljak (kormilar), Kristijan Čalić, Teo Grkinić, Matko Jurković, Roko Krstačić, Mateo Marković, Andrej Salković, Josip Šimičić, Karlo Tićak, Milan Topić, Luka Mate Vuleta.

Čestitamo veslačima i njihovim voditeljima na borbenosti i trudu koji su uložili kako bi što dostojnije predstavljali i našu školu i naš otok.