Naši učenici na svečanosti u Domu za starije i nemoćne

U srijedu, 26.travnja, sudjelovali smo na svečanosti povodom otvaranja novih prostorija Doma za starije i nemoćne osobe “Marko A. Stuparić” u Velom Lošinju. Program je vodila Anamarija Šepl, učenica 3.h razreda, a u glazbenom dijelu programa sudjelovali su Zala Nikolić, 4.g i Karlo Hofmann, 3.g razred. Riječ je o otvaranju novih prostorija objekta C kojima je omogućen smještaj za još 7 korisnika.

Na svečanosti je prisustvovao cijeli set županijskih i gradskih dužnosnika – župan Zlatko Komadina sa zamjenicom Marinom Medarić, v.d. lošinjska gradonačelnica Ana Kučić, creski gradonačelnik Kristijan Jurjako, te predstavnici ustanova i udruga iz područja socijale, zdravstva, odgoja i obrazovanja. Uz govore domaćina, ravnatelja Alda Stipanova i uzvanika, u programu su osim naših učenika nastupila i djeca iz veloselskog Dječjeg vrtića i područne osnovne škole te članovi Folklornog društva iz Orleca.