Upleteni u Kosu ljubavi

Naša škola je dala svoj doprinos u prikupljanju sredstava kao znak podrške radu udruge Kosa ljubavi koju na našem otoku promoviraju Alen Bičević i njegova majka, vlasnica frizerskog salona, kroz aktivnosti prikupljanja kose i organizaciji humanitarnog koncerta.

Osim poziva učenicima da dođu na koncert i pritom daju dobrovoljni prilog, osmislili smo i aktivnost pletenja pletenica koju su provodili Vršnjaci pomagači u utorak, 15.ožujka za vrijeme velikog odmora. Za tu uslugu učenici kojima je ispletena pletenica, ili u muškoj verziji „palmica“, odužili su se davanjem dobrovoljnog priloga za ovu hvalevrijednu akciju.

U ovoj akciji te skupljanjem donacija po razrednim odjelima prikupljeno je 833,50 kn koje su uplaćene na račun Udruge Kosa ljubavi.

Još jednom, pozivamo sve zainteresirane da dođu na humanitarni koncert u nedjelju 20. ožujka u 19. sati gdje će biti nova prilika za davanje dobrovoljnog priloga za one koji to još nisu učinili.