DAN ŠKOLE

I ove godine smo obilježili svoj Dan škole i to u petak, 6. prosinca (Sv.Nikola).

Nakon velikog odmora, u holu škole, naše profesorice Zrinka Jensch i Milica Prole pripremile su prigodni program.

Program su vodile Antonia Kovač (4.g) i Lucija Fabijanić (3.g).

Foto Bojan Purić

Članovi folklorne skupine Manfrina, koju većim dijelom čine učenici naše škole, premijerno su izveli Lubenički ples s otoka Cresa.

Foto Bojan Purić

Sve učenike, profesore i goste pozdravili su:

• naša ravnateljica, prof. Jelena Bralić

• naš gradonačelnik, g. Gari Cappelli

Foto Bojan Purić

Pjesmu Aleluja, Leonarda Cohena, izvela nam je naša učenica Klaudia Klobučarić (2.h) – uz pratnji na gitari Jakova Vidulića (3.nb).

Stihove pjesme Amen, Zvane Črnje, govorio nam je učenik Andrija Živković (3.h)

HIK je Haračićeva instrumentalna klapa koju vodi prof. Vlaho Stražičić, a članovi su učenici 1. i 3. razreda opće gimnazije. Otpjevali su nam tri pjesme.

Foto Bojan Purić

Niko Lovro Škapul (2.h) odsvirao nam je na trubi By the Rivers of Babylon i My secret lovesong.

Naši učenici, članovi JAL-a, sa svojom voditeljicom Lorinom Starc, izveli su skeč Ivica i Marica sa šaljivim prizorima iz učeničkog života. Glumili su Dorotea Dumenčić, Lucija Fabijanić, Monika Miočić, Damjan Stanić, Gabrijela Vukelić i Natalia Antunović.

Foto Bojan Purić

Kristalni glas Tereze Sorić otpjevao nam je pjesmu Wake me up – uz gitarističku pratnju Jakova Vidulića.

Foto Bojan Purić

Učenice 4.g razreda, uz vodstvo prof. Saše Cappelli, izveli su kaubojski ples.

Foto Bojan Purić

Program se nastavio u sportskoj dvorani nogometnom utakmicom malološinjske i creske učeničke ekipe.