Prijem kod župana

Primorsko-goranska županija i ove godine nastavlja nagrađivati izvrsnost u procesu obrazovanja. Za uspjehe postignute u školskoj 2023./2024. godini nagrađeno je 37 učenika osnovnih i srednjih škola i učeničkih domova te 29 mentora koji su osvojili prva mjesto na državnim natjecanjima.

Među njima je i Barbara Antonia Molaro – učenica 4.nb razreda koja je ove godine u disciplini Pomorski nautičar, uz pomoć mentora kap.Renata Dudića, osvojila prvo mjesto na državnom natjecanju strukovnih škola ”Worldskill Croatia 2024”.

Na tradicionalnom prijemu župan Zlatko Komadina sa suradnicima čestitao je državnim prvacima. Učenicima i mentorima uručeni su prigodni darovi u vidu novčanih poklon bonova u ukupnoj vrijednosti od oko pet tisuća eura na svečanosti održanoj u Mramornoj dvorani Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka.

Na prijemu je, uz učenicu i mentora, bila nazočna i naša ravnateljica, prof. Jelena Bralić.