Maturantima o Veleučilištu u Rijeci

U utorak, 30. travnja je za učenike završnih razreda (4.h i 4.g) održano predstavljanje Veleučilišta u Rijeci. Iako su predstavljeni svi studijski programi, naglasak je stavljen na stručni prijediplomski studij Cestovni promet budući o kojem su govorili profesor stručnog studija Ivica Barišić, PhD i student veleučilišta Noel Benvin, prošlogodišnji maturant naše srednje škole u hotelijerskom zanimanju.

Učenici su od profesora I. Barišića dobili informacije o uvjetima za upis, studijskim programima u Rijeci, Opatiji i Poreču, razmjeni studenata i trajanju studija. Od N. Benvina su mogli čuti više detalja o radu i životu studenata, kako na samom veleučilištu (terenska nastava, Erasmus+ projekti i slično) tako i u slobodnom vremenu na raznim događajima poput brucošijade ili sportskih događanja.