Posjet Katoličkom radiju

Učenice Tara Erlić, Katarina Begić, Cvita Škarić, Franka Blaško, Astrid Trifunović i Sindy Antolović, u okviru fakultativne nastave, posjetile su 12. travnja 2024.g. Hrvatsku biskupsku konferenciju (HBK) gdje nas je dočekao njen glasnogovornik dr. Zvonimir Ancić.

Nakon obilaska prostorija i kraćeg razgovora s glasnogovornikom, učenice su u pratnji ravnatelja Siniše Kovačića obišle prostore Hrvatskog katoličkog radija te se okušale za voditeljskim pultom.

Nakon ugodnog ozračja u prostorima HBK uputili su se prema prostoru Kino Kinoteka gdje ih je dočekao profesor dokumentarnog filma Mario Kozina koji je za njih pripremio projekciju filmaBaci se na pod (glavna glumica Nina Violić).

Nakon projekcije u razgovoru im se pridružila glumica i redateljica Nina Violic.

Kako su učenice bile prepune dojmova i pitanja za redateljicu, vrijeme je uistinu bilo prekratko.

Ne ostaje im ništa drugo nego ponove se vratiti u Kinoteku, a poziv za suradnju su dobili i od Katoličkog radija.

Učenice je vodila njihova nastavnica s. Ružica Dodig.