Naši učenici prvi na županijskom natjecanju iz vjeronauka

Učenci naše škole ostvarili su prvo mjesto na županijskom/biskupijskom natjecanju iz Vjeronaučne olimpijade u Krku i time se kvalificirali za državno natjecanje. Pobjedničku ekipu naših učenika činili su: Sarah Paola Razum, Matija Barić, Gabriel Perkić i Petar Muskardin, pod vodstvom mentorice s. Ružice Dodig. Natjecanje je održano u petak 22. ožujka 2024. u Osnovnoj školi Punat, a tema natjecanja je bila „Socijalni nauk Crkve“.

U srednjoškolskom uzrastu predstavnike su, osim naše škole,imali i Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir – Krk.

Nakon natjecanja, ekipa učenika je proslavila pobjedu zajedničkim ručkom i izletom u Vrbnik, uživajući u povijesnoj glagoljskoj priči, predivnim pogledom na more i nepreglednim vinogradima.