Školski kviz u Područnom odjelu u Cresu

U ponedjeljak, 4. ožujka 2024. g. organizirali smo Školski pub kviz za naše srednjoškolce iz područnog odjela u Cresu. Kviz su vodila dvojica naših maturanata Damjan Sutlić i Adam Pahljina Hernandez.

Sudjelovalo je 26 učenika naše srednje škole i 5 učenika osmog razreda Osnovne škole Frane Petrića iz Cresa. Sveukupno je sudjelovalo 6 ekipa koji su odgovarali na pedesetak pitanja svrstanih u sedam raznih kategorija (područja).

Najbolja ekipa nazvala se Profesionalizam i činili su je Nikša Maltež (1.gc), Josip Toić (2.gc), Ernest Mužić (3.gc), Jakov Nedić (3.gc), Antonio Lukić (3.gc) i Ivan Rebernik (3.gc).

U veselom i ugodnom ozračju i u natjecateljskom duhu proveli smo puna dva sata. U organizaciji kviza sudjelovali su pedagog Darinko Sesar i razrednice Rozana Perović, Sonja Pokupec Salković i Ljiljana Filipas, a učenike je pozdravila i naša ravnateljica.