Predstavljanje VERN-a našim maturantima

Nakon što su u veljači počele prijave studija za učenike koji planiraju pristupiti ispitima državne mature u lipnju ove godine, naši su maturanti iz 4.G, H i NB razreda u četvrtak, 15. veljače 2024. imali priliku čuti zanimljive informacije o mogućnostima studiranja na sveučilištu VERN u Zagrebu.

Sveučilište su prezentirale Petra Samolov i Lea Švec Dumbović iz Odjela za komunikacije. Učenike su upoznale o uvjetima upisa, samim studijima i studiranju, profesorima i vanjskim suradnicima te gostima predavačima. Objasnile su također da se na VERN-u odvijaju i mnoge druge aktivnosti u sportu, kulturi i zabavi.

Za sve vas koji niste mogli biti na ovim zanimljivim kratkim predavanjima u nastavku možete pogledati informacije o VERN-u.