Panel rasprava u Iki

Panel  rasprava  “Ulaganje u izvrsnost za turizam budućnosti”

Regionalni centar kompetentnosti Ugostiteljska škola Opatija organizirao je 17.10.2022. panel raspravu na temu “Ulaganje u izvrsnost za turizam budućnosti”. Rasprave su bile namijenjene učenicima, turističko – hotelijerskim komercijalistima i slastičarima Ugostiteljske škole Opatija i partnerskih škola, a održane su na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Iki.
           Na panel raspravi aktivno su sudjelovali i naši maturanti, učenici 3.u razreda. S njima su bili stručni učitelji – Ivan Lukić i Milanka Poldan. Korisna znanja imali su priliku dobiti od poznatih stručnjaka u svojim domenama. Panelisti su bili Maša Salopek, najbolja slastičarka u izboru The Best Chef Top100, Dražen Zeljković, vlasnik Chozena, domaćeg brenda vrhunskih čokoladnih bombona, te Tina Vidović – glavna slastičarka u Hilton Rijeka Costabella.

Panel rasprava počela je u 13.00 sati, tako da su se naši učenici prije dolaska u Iku prošetali po Opatiji.