Vremenik konzultacija i predaje završnog rada u tajništvo škole za ljetni rok š.g. 20./21.

Na sjednici prosudbenog odbora za izradu i obranu završnog rada od 10. ožujka 2021. godine utvrđen je ovaj vremenik:

1.) Učenici moraju svoj završni rad pripremiti/dovršiti i predati posljednji put za pregled svojim mentorima najkasnije do 23. travnja 2021. Nakon tog će pregleda učenici od svojih mentora dobiti potpisani konzultacijski list koji će uvrstiti u završni rad.

2.) Predaja završnog rada u tajništvo škole (2 primjerka s konzultacijskim listom) će biti 29. i 30. travnja 2021. Raspored predaje završnih radova biti će objavljen na vrijeme.

U slučaju promjene epidemioloških uvjeta Prosudbeni će odbor odlučiti o potrebnim izmjenama.