Obavijest o obustavi rada škole na dva tjedna

S obzirom na trenutnu situaciju sa zarazom coronavirusom i uputa koje svakodnevno dobijamo od strane Stožera civilne zaštite i Ministarstva znanosti i obrazovanja pozivamo sve učenike i nastavnike da prate službenu web stranicu naše škole.

Premijer Andrej Plenković, nakon sastanka s Nacionalnim stožerom, objavio je da će svi vrtići, osnovne i srednje škole prestati s radom na dva tjedna – počevši od ponedjeljka, 16.ožujka 2020.

Nastava za sve će biti organizirana na daljinu uz pomoć informacijsko-komunikacijske tehnologije u „virtualnom razredu“. Učenici će svojom lozinkom od Carnet sustava pristupiti svom „virtualnom razredu“. Time se nastava ne prekida već se izvodi na virtualni način.

O detaljima „virtualne nastave“ i prijave u „virtualnu učionicu“ bit ćete informirani na našoj školskoj web stranici od ponedjeljka, 16.03.2020.

 

Sva natjecanja na županijskoj razini iz fizike, hrvatskog jezika i geografije te sportskog natjecanja u odbojci do daljnjega se odgađaju.