Svečana podjela svjedodžbi maturantima generacije 2018-2019

U utorak 9. srpnja 2019. godine u 11,00 sati u holu naše Škole održana je svečanost podjele svjedodžbi maturantima. Srednju strukovnu školu završilo je 43 učenika, a 16 učenika opće gimnazije svoje srednjoškolsko obrazovanje završava uspješno položenom državnom maturom iz tri obvezna predmeta.

Sve nazočne pozdravili su i čestitali im uspješan završetak srednjoškolskog obrazovanja naša ravnateljica Jelena Bralić i dogradonačelnik Grada Malog Lošinja Ante Nedić.

Svjedodžbe o završnom razredu i svjedodžbe o završetku srednjoškolskog obrazovanja za zanimanja kuhar, prodavač,  pomorski nautičar, tehničar za brodostrojarstvo i hotelijersko – turistički tehničar podijelili su im njihove razrednice Alenka Kovačević, Aldina Burić i Nela Miculinić Glavan. Svjedodžbe završenog četvrtog razreda podijelila je gimnazijalcima  njihova razrednica Milica Prole.

Uspješnim maturantima nagrade je podijelila ravnateljica škole.

Za odličan uspjeh postignut kroz sve  četiri godine školovanja nagrađeni su:

Nikolina Stupičić, Kruno Perožić, Ivana Mlacović, Irina Jovanović, Iva Lekić, Ariana Mužić, Anđela Rukavina, Mia Marija Šalov i Kristina Zorić

Za sudjelovanje na državnim natjecanjima nagrađene su:

Ivana Mlacović – za sudjelovanje  na na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2019. u natjecateljskoj disciplini Poslovanje turističke agencije

Nikolina Stupičić- za osvojeno 3. mjesto na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2019. u natjecateljskoj disciplini Pomorska nautika

Za istaknuto promicanje škole u javnosti nagrađeni su:

Antonio Bujačić: -za vođenje školske kvizaške lige kroz proteklu školsku godinu

Ivana Jozefina Ištoković– za istaknuto promicanje škole u javnosti

Leonora Shala– za istaknut rad u grupi Glagoljica na otocima Cresu i Lošinju

Za osvojeno prvo mjesto na Međunarodnoj veslačkoj  regati u Rijeci nagrađeni su:

Luka Bravarić, Dominik Perišić, Karlo Francišković, Matko Jurković, Marin Lovrinčić, Andrej Salković i

Josip Šimičić

Nagrađeni učenici za osvojeno 3.mjesto na županijskom natjecanju u odbojci:

Maja Dragović, Irina Jovanović, Ira Lehocki, Anđela Rukavina i Sara Blagojević

Za sudjelovanje na Festivalu matematike nagrađene su :

Anđela Rukavina i Mia Marija Šalov

U glazbenom dijelu programa zabavile su nas Ana Stopar i Brigita Sorić s nekoliko prigodnih pjesama. Program su vodili naši učenici Martina Brajković i Nikola Dlaka.

U četvrtak, 11.srpnja 2019.g. održana je i svečana podjela svjedodžbi u našem područnom odjelu u Cresu.

Više o tome možete vidjeti na: http://gimnazija-cres.hr/svecana-podjela-maturantima-generacije-2018-2019/