Državno natjecanje Gastro 2019.

U veljači 2019. naša škola je bila domaćin međužupanijskog natjecanja World Skills Croatia 2019. u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (ASOO) u ugostiteljskim i turističkim disciplinama.

Sudjelovalo je 9 škola i  26 učenika. Učenica Ivana Mlacović (4HTT), mentorica Patricija Tomich, prof., osvojila je 1. mjesto u diciplini Poslovanje turističke agencije te tako osigurala nastup na državnom natjecanju World Skills Croatia 2019. u Zagrebu od 26.do 28.ožujka 2019.

Na zagrebačkom velesajmu održano je državno natjecanje strukovnih škola u 43 discipline, World Skills Croatia 2019.  Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, u kolovozu 2012. godine postala je punopravna članica WorldSkills Europe.
Worldskills Europe je organizacija koja promiče izvrsnost u području razvoja vještina i kompetencija, podiže svijest o važnosti izvrsnosti i visoke kvalitete strukovnog obrazovanja i osposobljavanja.  (http://www.worldskillscroatia.hr/hr/naslovnica/

Naša Ivana Mlacović je na državnom natjecanju osvojila 10. mjesto.