Predstavljanje Pomorskog fakulteta iz Rijeke

U petak, 22. ožujka 2019. godine, doc. dr. sc. David Brčić, docent na Pomorskom fakultetu u Rijeci predstavio je učenicima završnog razreda pomorskog zanimanja mogućnosti studiranja na tom fakultetu.

Tijekom predavanja, učenici su se mogli pobliže upoznati sa specifičnostima različitih studija, nastavnim planom i programom i mogućnostima zapošljavanja nakon studija. Također, učenicima su predstavljene i ostale aktivnosti studenata vezane za nastavu (sudjelovanje u raznim projektima na fakultetu, ali i zvan granica naše države) te razne mogućnosti angažiranja studenata u humanitarnim, sportskim i kulturnim aktivnostima pa i zabavi.

Treba naglasiti da je doc. dr. sc. David Brčić bivši učenik naše škole koji se uvijek rado vraća u svoj kraj i u svoju školu u kojoj je osim redovne nastave bio uključen u početke rada veslačke sekcije i u dramsku sekciju s kojom je sudjelovao i u Lidranu.