Kviz srednjoškolaca opet u pogonu

U petak, 19. listopada, održan je prvi ovogodišnji Kviz srednjoškolaca u holu naše Škole. Na kvizu je sudjelovalo 7 ekipa (Qvizards, Škvadra, πlići, S druge strane otoka, BOOO, Problem egzistencije i Sportaši). Nakon zanimljivih pitanja iz 5 različitih područja (povijest, geografija, sport, film, glazba) uslijedila je šesta kategorija na temu kravata, uslijed prigodnog Dana kravate koji smo obilježili 18. listopada.

Pobjedničku ekipu BOOO činili su: Matko Jurković i Matej Matković iz 4.nb, Valeria Pervan iz 4.g, Sara Blagojević i Laura Raić iz 4.h.

Zanimljivost je da će se od ove školske godine bodovati svaki kviz te će na kraju godine ekipa koja skupi najviše bodova biti proglašena najuspješnijom.

Radujemo se idućem kvizu te pozivamo i druge učenike da se pridruže!