Razmjena 2017./2018.

Posjetili nas učenici iz Gleisdorfa

U rujnu 2017.g.posjetili su nas gimnazijalci iz Gleisdorfa, a naši učenici im uzvraćaju posjet u veljači 2018.g.

Učenici srednje škole iz Gleisdorfa su, po četvrti put, posjetili našu Srednju školu u organizaciji Rotary kluba Lošinj. Došli su u pratnji svojih nastavnika, ujedno članova rotary kluba Gleisdorf. Boravili su pet dana na otoku Lošinju gdje su pratili nastavu sa novostečenim prijateljima iz Malog Lošinja. Posjetili su različite znamenitosti otoka Lošinja i Cresa, a našlo se vremena i za ronjenje.

Naši učenici će uzvratiti posjet krajem veljače 2018. godine, gdje će sudjelovati na nastavi, a tom prilikom će biti organizirani odlazak na skijanje, posjet gradu Grazu, tvornici čokolade Zotter kao i drugim zanimljivim mjestima u Štajerskoj.