Maturalna zabava u Cresu

U subotu, 13. travnja 2019. u hotelu Kimen u Cresu održana maturalna zabava 24. generacije creskih gimnazijalaca.

Svečano i veselo završetak srednje škole proslavili su maturanti: Luka Damijanjević, Korina Flego, Karla Ivanić, Klara Kučić, Ivan Maraš, Giulia Rodinis, Dino Salkovic , Darijan Utmar, Mateo Zovko, ali i Brian Michael Bandera i Luka Pinjušić.

Maturante su pozdravili i poželjeli im sreću gradonačelnik Kristijan Jurjako, ravnateljica naše srednje škole Jelena Bralić, te njihova razrednica Melita Chiole.

U svom obraćanju ravnateljica je pozdravila sve maturante i zaželjela da svoje buduće želje u životu biraju i srcem. U tome će im pomoći iskustvo i znanje koje su stekli u našoj školi, a položena državna matura bit će korak bliže ostvarivanju tih želja.