Gastro natjecanje “Kreiraj sam”

Učenici četvrtog razreda za zanimanje hotelijersko – turistički tehničar Patrik Vida i Aleksandar Todorović i njihova mentorica Patricija Tomich sudjelovali su  na “GASTRO” natjecanju ugostiteljsko-turističkih škola Republike Hrvatske, u hotelu “AMPHORA” u Splitu, od 5. do 8. ožujka 2023. g. pod nazivom “KREIRAJ SAM”.
Nastup i prezentacija uratka ocijenjena je vrlo uspješnom i osvojila je 3. mjesto u kategoriji “Predstavljanje turističke destinacije”.
Učenici su dobili zadatak kreirati novinski članak/izvješće o Splitu odnosno o doživljenom Splitu za vrijeme vođenih storytelling tura u Klisu, Dioklecijanovom palačom i Galerijom Meštrović.
Prosudbeno povjerenstvo sastojalo se od renomiranih turističkih stručnjaka koji su ocjenjivali sadržaj koji se temelji na organiziranom vođenju, usklađenost sadržaja sa foto i video sadržajima, kreativnost, prezentacijske vještine i uporabu stranog jezika.
Čestitamo učenicima i njihovoj mentorici.