Početak školske godine – informacija

U ponedjeljak, 7. rujna 2020.g. započinje nastavna godina 2020./2021.

S obzirom na važeće epidemiološke mjere učenici će ulaziti u školsku zgradu u različito vrijeme i na različitim ulazima. U nastavnu je poveznica na tablicu u kojoj je za svaki razred, navedeno vrijeme početka nastave, ulaz na koji taj razredni odjel ulazi u zgradu i učionica u kojoj će taj razred stalno boraviti: Tablica: ulaz, sat, razred

Detaljnije upute o pravilima boravka u zgradi škole učenici će dobiti od svojih razrednika, a u nastavku su protokoli o održavanju nastavnog procesa u školi, a prema uputama HZJZ i MZO-a:

Upute SŠAH o održavanju nastave u vrijeme epidemije

PROTOKOL ZA UČENIKE I RODITELJE

PROTOKOL ZA NEOVLAŠTENE OSOBE (roditelji, serviseri,….)

Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s bolesti COVID-19

UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 VEZANO ZA RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Učenici i roditelji dužni su upoznati se s navedenim dokumentima i pridržavati se istih.

Nekoliko kratkih uputa za prvi dan nastave:

• maske za lice obvezne su za sve učenike i djelatnike škole
  • učenici nose svoj pisaći pribor koji ne smiju dijeliti s ostalim učenicima
  • prije dolaska u školu obavezno izmjeriti tjelesnu temperaturu
  • marenda se donosi od kuće.

U ponedjeljak, na prvi dan nastave, održat će se samo satovi razrednika.

Svim učenicima, roditeljima i nastavnicima želimo uspješan rad u novoj školskoj godini!