Regionalno natjecanje Gastro 2017.

gastro 1Ove godine smo domaćini regionalnog natjecanja Gastro 2017. – 3.regija, sjeverno Hrvatsko primorje (Istarska županija, Primorsko-goranska županije i Ličko-senjska županije).

Svrha je natjecanja predstavljanje rezultata rada prema nastavnim planovima i programima za zanimanja kuhar, konobar, slastičar, hotelijersko – turistički tehničar i turističko – hotelijerski komercijalist, motiviranje učenika za nastavak obrazovanja i promoviranje turističko-ugostiteljske djelatnosti. To je natjecanje učenika ugostiteljsko – turističkih škola u 8 disciplina (5 gastronomskih i 3 turističko – hotelijerske).

Učenici koji su osvojili prva tri mjesta (u petoj disciplini prva dva mjesta) izravno se plasiraju na državno natjecanje koje će se održati u ožujku 2017.g. u Srednjoj školi Antuna Barca u Crikvenici.

Regionalno natjecanje održat će se u četvrtak, 23. veljače 2017.g. u hotelu Bellevue, 5* (uvala Čikat).

Korisne informacije:

Gastro Upute

PROCEDURE GASTRO 2017. – 3. REGIJA-SJEVERNO HRVATSKO PRIMORJE

Materijali za 1., 3. i 4.disciplinu
Nove košarice od 26. 1. 2017.

Materijali za 7.disciplinu – Poslovanje turističke agencije

Uvodnice

Ugovor

Voucher

Materijali za 6.disciplinu – Poslovanje recepcije i hotela

Za regionalno natjecanje (III REGIJA – Sjeverno Hrvatsko primorje) određuje se hotel Bellevue, Mali Lošinj

Hotel Bellevue

Hotel Bellevue – cijene HRK 2017.

Hotel Bellevue – spa clinic, cjenik 2017.

Hotel Bellevue – spa clinic – cjenik- fitness 2017.