Naši učenici ugostitelji pripremili catering – Festival Losinava

Uz Dane otvorenih vrata 6. i 13. rujna koji su održani u našoj školi u sklopu Festivala „Losinava”, i naši učenici ugostitelji bili su vrijedni i pripremili  catering organiziran u sklopu Festivala za predstavljanje knjige Otok pomoraca 15. rujna 2023. u Palači Fritzi.

Učenici Lovro Vunić (kuhar) i Alton  Abdija (konobar)  iz  2. razreda  i učenica Iris Štuc (kuharica) iz 3. razreda zajedno s mentoricom, nastavnicom kuharstva Milankom Poldan pripremili su u kuhinji hotela Vespera, volovane punjene piletinom i povrćem, rolade od ajvara i špinata, razne kanapee od sušene govedine, pršuta, slanih inćuna, šunke, više vrsta sireva, taponadu od maslina, kolač s jabukom i rogačem, kolač  s  limunom i  voćne ražnjiće.