Školski muzej dio Losinave 2023.

U sklopu festivala Losinava (Lošinjskim jedrima oko svijeta), u suradnji s Turističkom zajednicom grada Malog Lošinja, u srijedu, 13. rujna 2023. Školski muzej pomorstva i pomorskog školstva posjetila su Sunašca i Gumbići iz Dječjeg vrtića Cvrčak te 4.C razred Osnovne škole Mario Martinolić, a priključila im se i “prava” gošća koja boravi na Lošinju.

Učenike su kroz prostore škole i postav školskog muzeja vodile učenice završnih razreda: Anesa Abdija, Lea Ivanić, Barbara Antonia Molaro i Andrea Saganić pod budnim okom djelatnice Turističke zajednice grada Malog Lošinja, Anje Tomović Debeljaković i profesorice Aldine Burić.

Posjetitelji su bili vrlo zainteresirani i znatiželjni što ćete primijetiti i kada budete pogledali priloženi album fotografija!

Naše maturantice i profesorice Aldina Burić i Patricija Tomich su već osmislile neke nove aktivnosti za ovu školsku godinu pa ih nastavite pratiti na našim stranicama.