Festival matematike 2022.

 

U ponedjeljak, 9.svibnja 2022.g. održan je 16. po redu Festival matematike po nazivom „Ekipa za 5+“. Natjecanje se održalo po školama na online način. U našoj školi su sudjelovale tri ekipe pod vodstvom njihovih mentora Ivana Brzovića, Divka Hadžieva, Ana-Marije Sertić i Tanje Cvijanović Stipić:

Ekipa GIGA – Sveti Lovreč

1.gc Elli Honjek, 1.g Karla Saganić, 2.g Nika Maros, 2.nb Barbara Molaro

Ekipa GIGA – Svetvinčenat

1.g. Barbora Čulmanova, 1.g. Dario Marjanović, 2.g. Roko Muskardin, 2.g Adam Pahljina Hernandez

Ekipa TERA – Šajini

3.g Leonardo Desanti, 3.g Nessa Salaman, 4.g Duje Mikuličić, 4.g. Daniel Stipić

U kategoriji GIGA (učenici 1. i 2. razreda) sudjelovalo je 58 ekipa, a naša škola zauzela je 40. mjesto. U kategoriji TERA (učenici 3. i 4.razreda) sudjelovalo je 38 ekipa, a naša ekipa zauzela je 25.mjesto.

Natjecanje je organiziralo Matematičko društvo „Istra“, a voditeljica natjecanja u našoj školi bila je prof. Tanja Cvijanović Stipić.

Više o ovom natjecanju možete vidjeti na: http://md-istra.blogspot.com/