Naš maturant Daniel Stipić osvojio 4.mjesto na državnom natjecanju iz informatike

Na državnom natjecanju iz informatike u Vodicama, održanom 3. – 6. svibnja 2022. g., naš maturant Daniel Stipić, učenik 4.razreda opće gimnazije, osvojio je izvrsno 4. mjesto.

Daniel je ove godine osvojio 3. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike, a na Međunarodnom natjecanju iz matematike “Klokan bez granice” na kojem je sudjelovalo 180 natjecatelja osvojio je drugo mjesto. Bravo!

Čestitamo Danielu i njegovom mentoru prof. Davoru Stipiću na ovom rezultatu iz informatike kao i na aktivnom sudjelovanju i ostvarenim rezultatima iz fizike, matematike i informatike tijekom njegovog srednjoškolskog obrazovanja.