Predstava “Boca istine” udruge Hepatos

U našoj školi gostovala je udruga Hepatos s edukativnom predstavom “BOCA ISTINE” usmjerenom prevenciji zloporabe alkohola među mladima. Predstava na simpatičan način ukazuje na posljedice pretjerane konzumacije alkohola u socijalnom kontekstu i društvenim odnosima, ali i na razini fizičkog zdravlja, odnosno utjecaja na organe kao što su želudac, jetra i mozak.

Predstavu su, na našoj školskoj terasi, pogledali učenici drugih razreda. Učenici 2.razreda opće gimnazije sudjelovali su i na radionici nakon odgledane predstave pod nazivom “Alkohol i kritičko mišljenje”.

Organizatorica ovog gostovanja bila je naša psihologinja Maja Malčić, a već idući dan ovu predstavu moći će pogledati i učenici našeg područnog odjela u Cresu.

Čestitamo mladim glumcima i aktivistima u borbi za prevenciju štetnih ponašanja u mladih osoba i zahvaljujemo se na gostovanju.