Organizacija nastave u vremenu od 1. do 12. veljače 2021.

Nastavu u školi imat će 4.g, 4.gc, 4.h, 4.nb, 3.up i 3.pks. Nastava započinje u 8.00 sati – po redovnom rasporedu sati.

Matične učionice za učenike završnih razreda:

4.gc – Područni odjel u Cresu

4.g – učionica broj 24

4.h – učionica broj 13

4.nb – učionica broj 42

3.up – učionica broj 14 ( kad se dijele, kuhari imaju nastavu u učionicu broj 2, prodavači u učionicu 14)

3.pks – učionica broj 3

I dalje vrijede sve epidemiološke mjere koje su bile u 1. polugodištu (mjerenje tjelesne temperature, nemiješanje razrednih odjela tijekom velikog odmora, obavezno ISPRAVNO nošenje maske, higijena ruku, prije ulaska dezinfekcija ruku, održavanje razmaka, nezadržavanje u holu, provjetravanje učionica, donošenje marende od kuće)

Razredi 1.u (četvrtak) i 2.u (petak) imat će praktičnu nastavu u školi ( Kuharstvo i Ugostiteljsko posluživanje).

Učenici 1.b razreda ( ponedjeljak – 8. 2.2021.), 2.b razreda ( četvrtak – 4.2.2021.) i 3.b razreda (utorak – 2.2.2021.) imat će jedan dan praktičnu nastavu u radionici ili u učionici.

Nastava na daljinu (model C)  se održava u virtualnim učionicama na platformi Google Classroom za učenike od 1. do 3. razreda strukovne četverogodišnje škole i gimnazije te od 1. do 2. razreda strukovne trogodišnje škole. Nastava se održava po redovnom rasporedu sati – u realnom vremenu.

Prvi sat svim razredima počinje u 8.00 sati – VELIKI ODMOR je u 10.25 do 10.45 sati.