Kviz srednjoškolaca

Prvi kviz naših srednjoškolaca održali smo u petak, 27.travnja 2018. – u holu naše Škole.

Sudjelovala su 32 učenika raspoređenih u 8 ekipa. Kviz je osmislio i vodio Antonio Bujačić, učenik 3.h razreda uz svesrdnu pomoć  i podršku nastavnika.  Učenici su odgovarali na pitanja iz šest različitih područja, od kojih je jedno nazvano O školi, a sadržavalo je deset  zanimljivih pitanja o povijesti škole.

Pobijedila je ekipa „Autići“ (Jan Tomich, Matej Plevnik i Vilim Jureković), drugo mjesto osvojila je ekipa „Svjetlost“ (Luka Maros, Ervin Šeperović i Marin Šepuka), a treća je bila ekipa „LMLE“ (Laura Raić, Lovro Morin, Mate Jurčević i Edi Milković).

Nakon ugodno provedenog predvečerja rastali smo se uz dojam  da ovo treba ponoviti  još jednom  do kraja ove nastavne godine.