Državna nagrada Luka Ritz

Ponosno objavljujemo da je Matea Vidulić, učenica 3. razreda opće gimnazije, osvojila državnu nagradu Luka Ritz za promicanje tolerancije i školu bez nasilja. Nagradu dodjeljuje Ministarstvo prosvjete, obrazovanja i sporta, a uručila ju je Mateji i našoj školi, koju je predstavljala profesorica Sandra Maljić, predsjednica Vlade, gospođa Jadranka Kosor. Autorski projekti, humanitarne akcije, koncerti, predavanja i radionice koje organizira Matea, zaslužuju divljenje svih nas; i profesora i učenika. Matejin rad, njezina unutrašnja motivacija i opredjeljenje za čovjeka, neka budu primjer svima nama u zajedničkom suživotu i borbi za toleranciju i školu bez nasilja. Velike čestitke našoj Mateji! Hvala ti Matea. Pogledajte fotografije!