Oproštaj maturanata

Danas smo se oprostili od naših maturanata. Svoj posljednji nastavni dan imala su 64 učenika završnih razreda u našoj matičnoj školi i to: gimnazijalci, hotelijeri, nautičari, brodostrojari, kuhari, konobari i prodavači.

Naši maturanti odlučili su se ove godine oprostiti od srednje škole kroz humanitarnu gestu doniranja prehrambenih proizvoda Socijalnoj samoposluzi u Rijeci. Time su se uključili u program pomoći našim socijalno najugroženijim obiteljima te na taj način sudjelovali u obilježavanju akcije Hrvatska volontira koja se održava od 16. do 21 svibnja ove godine.

U okviru te akcije, osim prikupljanja namirnica, volonteri naše škole organizirat će druženje s korisnicima u Domu za starije osobe u Velom Lošinju.

Naravno, veselo i bučno bilo je tijekom velikog odmora, na platou ispred škole. Prigodnim koreografijama pokazali su nam i svoja plesna umijeća.

Evo nekoliko fotografija.