Obavijest!

Sljedeći tjedan se u školi održavaju ispiti državne mature.

U ponedjeljak, 30. svibnja, piše se drugi dio ispita iz Hrvatskog jezika. Taj dan nastava za 1. i 2. razrede počinje nakon velikog odmora po redovnom rasporedu sati. Također, 3. razredi taj dan pišu probnu maturu iz hrvatskog jezika te u školu trebaju doći u 10.45h. Nakon probne mature održat će se 6. i 7. sat.

U utorak, 31. svibnja pišu se ispiti iz kemije i filozofije. Nastava će se održavati po redovitom rasporedu.

U srijedu, 1. lipnja pišu se ispiti iz stranih jezika – nastava taj dan počinje za sve razrede trećim satom u 9.45 po redovnom rasporedu sati.

U četvrtak, 2. lipnja piše se geografija, a u ponedjeljak, 6. lipnja, logika. Te dane nastava će se održavati po redovitom rasporedu.

U skladu s Pravilnikom o polaganju državne mature, upozoravamo sve učenike da tijekom malih odmora budu što tiši i da se što manje kreću po hodnicima. Također upozoravamo sve učenike da za vrijeme velikih odmora ne provode vrijeme u prostorima škole već da izađu u dvorište škole. Stražnja vrata škole u vrijeme pisanja ispita biti će zaključana.