Božićni humanitarni borići

Po običaju koji se ustalio u prošlogodišnjim adventskim priredbama, ove godine izrađeni su likovni radovi s motivom bora. Šesta adventska akcija izrade humanitarnih ukrasa, provedena je u organizaciji Društva “Naša djeca”..

Mi smo, i ove godine, dali svoj doprinos akciji. U oslikavanju i izradi borova, kao i prethodne godine, sudjelovali su učenici naše matične škole, a pridružili su se i naši gimnazijalci Područnog odjela u Cresu.

U oslikavanju i izradi ukrasa sudjelovali su Vršnjaci-pomagači, Grupa za glagoljicu, učenici 1. i 2.razreda (pomoćni kuhari i slastičari), učenici 4.g, 4.nb, 2.h, grupa Iskrice iz povijesti pomorstva, naši creski gimnazijalci, te profesorice Elena Busanić, Sandra Jureković, Aldina Burić, Sandra Maljić, Zrinka Jensch, Sunčana Dundov, Barbara Šurlina i Ljiljana Filipas.

U humanitarnoj akciji, najbolji borovi bit će prodani na aukciji.