Maturalna zabava

U petak, 15.svibnja 2015., u hotelu Aurora, održala se tradicionalna maturalna zabava učenika završnih razreda naše škole. Maturalnu večer upotpunili su sami maturanti svojim plesnim nastupima, a sve goste zabavljala je grupa Ruswaj.

Donosimo fotografije naših maturanata (foto: Bojan Purić):

OLYMPUS DIGITAL CAMERAUčenici 4.g razreda (abecednim redom): Katarina Baričević, Mia Baumgarten, Ivan Brandić, Martina Dlaka, Dorotea Dumenčić, Lucija Fabijanić, Josip Hofmann, Luka Horvat, Bernand Ibrović, Ana Ivković, Ana Lozančić, Josipa Ljubičić, Mateo Matušan, Marija Mikić, Monika Miočić, Damjan Stanić, Kristian Stepančić, Morena Šimičić, Kristijan Škoda, Agata Vajentić i Gabriela Vukelić.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAUčenici 4.htt razreda (abecednim redom): Filip Barkijević, Leon Benvin, Ognjen Bešlagić, Tara Bičević, Josipa Crneković, Patrik Ćelap, Martina Ileš, Lucija Kobilarov, Katarina Lovrić, Mia Lovrić, Nikolina Martuslović, Sofija Milinković, Doris Mustać, Martina Nekić, Mario Okmažić, Dominik Pavlić, Maja Poldan, Minela Rekić, Chiara Zanfabro, Marin Žeželj i Andrija Živković.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAUčenici 4.nb razreda (abecednim redom): Kristian Alaburić, Sanjin Evđenić, Ivan Glavan, Mateo Milušić, Martin Morin, Emanuel Perković, Mate Pozerina, Domagoj Stupičić, Matej Šepl, Jakov Vidulić, Martin Zekić, Mihael Banović, Mihael Dajić, Danijel Ivić, Nadan Orlić, Josip Emanuel Pahljina Hernandez, Mateo Perišić, Ivan Poljak, Daniel Tikvić i Rafael Zolić.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAUčenici 3.pks razreda: Stefan Blazinić, Nicolo Grižan i Tomislav Štajduhar.

Na maturalnoj zabavi sudjelovali su i učenici 3.up razreda (ugostitelji i prodavači): David Ćirković, Arian Mujagić, Aron Ademi, Antonio Ćepulo, Ivan Jasić, Daniel Pupovac, Zvonko Babić, Emma Knežević, Darin Pekić, Katarina Saganić, Iva Žauhar i Luka Živković.