Dodijeljene stipendije učenicima pomorskih zanimanja

U srijedu 18. prosinca 2013. godine, na Pomorskom fakultetu u Rijeci su predstavnici Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture potpisali s roditeljima učenika srednjih pomorskih škola i sa studentima Pomorskog fakulteta ugovore o stipendiranju.

Iz naše škole su stipendiju dobili Luka Antunović, Bartol Bogović i Mario Kučić iz 2. NB razreda te Rikardo Jagnjić iz 4.NB razreda, tako da će ove školske godine stipendiju dobivati ukupno 20 učenika naše škole:

Razred

Ime i prezime učenika

2. NB

Luka Antunović

Bartol Bogović

Mario Kučić

Robert Lovrić

Sara Saganić

3. NB

Kristian Alaburić

Ivan Glavan

Mateo Milušić

Martin Morin

Emanuel Perković

Mate Pozerina

Domagoj Stupičić

Matej Šepl

Jakov Vidulić

Martin Zekić

4. NB

Marin Baljak

Stiven Beg

Klementina Dodig

Rikardo Jagnjić

Irma Kajdić

Na ovom linku možete pogledati članak koji je objavljen na stranici Ministarstva: Održana svečanost potpisivanja ugovora za dodjelu stipendija učenicima i studentima pomorskih zvanja

Čestitamo svim našim stipendistima!