Županijska i državna natjecanja 2022.

Na održanim školskim natjecanjima, u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje i Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, sudjelovao  je  81 učenika iz 13 predmeta i područja.

Na županijska natjecanja pozvan je ukupno  10 učenika.

Predmet / područje Školsko natjecanje Županijsko natjecanje Državno natjecanje
Hrvatski jezik 8 2
Engleski jezik 18 1
Talijanski jezik 2
Geografija 2
Povijest 3
Matematika 5 2
Fizika 1
Informatika 9 2 1
Biologija 15 1
Kemija 15
Pomorska nautika 3 1
Poslovanje turističke agencije 1 1
Poslovanje recepcije hotela 1

Ukupno 81 10 3

Sportska natjecanja

U ovogodišnjem natjecanju školske sportske lige u košarci i odbojci  učenici naše škole osvojili su treće mjesto.

Košarkaši: Ivan Sepčić, Antonio Dlačić, Ernest Mužić, Ivan Rebernik, Andrea Kaštelan, Emanuel Salković, Karlo Damijanjević, Leni Bosnić, Blaž Filipas, Bruno Salković, Dominik Lovrečić i Frane Rogić.

Odbojkašice:  Marina Jović, Karla Đurić, Paula Štajduhar, Grazia Mužić, Emili Cvijić, Lucija Kodrić, Lara Krsmanović, Hana Krsmanović, Nina Romić i Karla Saganić.

WORLDSKILLS CROATIA 2022. – NATJECANJA  U STRUKOVNIM  ZANIMANJIMA

POMORSKI NAUTIČARI – Izlučno školsko natjecanje

U četvrtak, 27. siječnja 2022. s početkom  u 9:00 sati održalo se   školsko izlučno natjecanje u disciplini Pomorska nautika.

Sudjelovala su tri učenika – maturanta 4.nb razreda  Lovro Kasteljan, Jan Muškardin i Emanuel Skočibušić
Prema ostvarenom rezultatu, na Državno natjecanje se plasirao Emanuel  Skočibušić.  Mentor  učeniku je Ivan Komadina, univ. bacc. ing. Školsko natjecanje je vodila Aldina Burić, dipl. ing.

HOTELIJERSKO-TURISTIČKI TEHNIČARI –  Izlučno  Međužupanijsko natjecanje

Na  Međužupanijskom natjecanju koje je održano u Puli  16. ožujka 2022. naša škola je imala predstavnika u disciplini Poslovanje turističke agencije i Poslovanje recepcije hotela.

Natjecala  se maturantica Sara Maljić , učenica  4.h razreda  i osvojila   4. mjesto u disciplini Poslovanje turističke agencije,  te se plasirala  na Državno natjecanje. Mentorica učenici  je Patricije Tomich, dipl.oec.

U disciplini  Poslovanje recepcije hotela natjecala se Karla  Đurić, učenica  4.h razreda  i osvojila  7. mjesto. Mentorica učenici  je Nela Miculinić Glavan, dipl.oec.

Na zagrebačkom velesajmu  od 10. do 12. svibnja 2022.  će se održati državno natjecanje strukovnih škola, World Skills Croatia 2022.

POZVANI  UČENICI NA DRŽAVNO NATJECANJE školske godine 2021./2022.

Vodice,  3.- 6. svibnja 2022.

Državno natjecanje iz Informatike                           Daniel Stipić, 4.g

Zagreb,  10. – 12. svibnja 2022.

World Skills Croatia 2022.

Disciplina – Pomorska nautika                               Emanuel Skočibušić, 4.nb

Disciplina – Poslovanje turističke agencije          Sara Maljić, 4.h