Upisi u srednju školu – dostava dokumentacije

Obavješćujemo sve učenike koji trebaju dostaviti dokumentaciju za upis u 1.razred srednje škole (potpisanu upisnicu i liječničku potvrdu za sva zanimanja osim opće gimnazije) da to mogu učiniti:

• u ponedjeljak, 12. srpnja 2021. (od 8,00 do 14:00 sati) i

• u utorak, 13. srpnja 2021. (od 8,00 do 14:00 sati)

To mogu učiniti na dva načina:

• osobno donijeti dokumentaciju u srednju školu, u ured pedagoga (pri ulasku u prostor škole obvezno dezinficirati ruke i staviti masku)

• skeniranjem dokumentacije i slanjem na mail darinko.sesar@skole.hr (tijekom ponedjeljka i u utorak do 14,00 sati)

Učenici koji trebaju dostaviti potvrdu medicine rada mogu, umjesto te potvrde, dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika. Originalnu potvrdu medicine rada moraju dostaviti u školu najkasnije do kraja 1.polugodišta školske godine 2021./2022.

Upisi se zaključuju u utorak, 13. srpnja 2021. g. – u 14:00 sati.

Učenici iz Cresa koji upisuju bilo koji smjer u Srednjoj školi Ambroza Haračića u  Malom Lošinju mogu svoje upisnice donijeti i u Područni odjel u Cresu.